kreatif çözümler -

hizmetlerimiz

web yazılım seo

web

yazılım & seo

Farklılık gösteren müşteri beklentileri, sürekli gelişen teknolojik cihazlar ve tasarım trendleri doğrultusunda geliştirilmeye ihtiyaç duyan web sayfaları. Outline, alanında uzman ekibiyle en etkili web geliştirme hizmeti sunmaktadır.

sosyal medya yönetimi

medya

sosyal

Sosyal medyada elde ettiği deneyim ve uzman kadrosuyla; Anlık Moderasyon, Organik Erişimi Arttırma, Kampanya Yönetimi, İçerik Pazarlama, Sosyal Medya Reklamları, Raporlama ve Animasyon Çalışmaları gibi hizmetler sağlıyoruz.

grafik tasarım

tasarım

grafik

Temel amacımız akılda kalıcılığa odaklı görsel çalışmalar üretmek ve farklı olanı yakalama gayretini hiç bırakmamaktır.

açıkhava reklam

açıkhava

reklam

Açıkhava reklamlarının en önemli özelliği hemen hemen her yerde büyük kitlelere kolayca ulaşabilmesidir, doğru planlama ve doğru ürünler kullanıldığında ise reklam verene büyük faydalar sağlar. Bu yüzden açık hava reklamcığında tecrübeli ajanslarla çalışmak firmaları her zaman birkaç puan önde başlamalarına sebep olur.

baskılı işler matbaa

matbaa

baskılı işler

Katalog, Broşür, Etiket, Ambalaj, Afiş ,Kartvizit, Zarf, Antetli Kağıt, Bloknot, Sürekli Form, Cepli Dosya, Klasör, Dijital Baskı gibi tüm baskı işlerinizde tasarım aşamasından ürün teslimine kadarki tüm süreç takiplerini dikkatli ve özenle yapıp müşterilerimize en iyi ürünü sunarız.

video prodüksiyon- fotoğraf çekimi

prodüksiyon

fotoğraf & video

Outline Fotoğraf çekimi, prodüksiyon ve video animasyon alanında verdiği içerik hizmetleri ile müşterilerine başarılı projeler üretmektedir. Bizimle dijital iletişiminizi öne çıkarmaya hazır mısınız?